Sponzorované správy partnerov SGS

Zaručená bezpečnosť pri endoskopických výkonoch

Firma: #Ultramed

Spoločne so stým výročím spoločnosť Olympus uviedla na trh najinovatívnejší endoskopický systém EVIS X1. Spolu s najnovšou technológiou predĺženej hĺbky ostrosti, špeciálnym ergonomickým dizajnom rukoväti endoskopov a vylepšenia textúr a farieb, uvádza Olympus spoločne so systémom EVIS X1 technológiu červeného dichromatického zobrazenia – RDI.

Viac info

Liečba chronickej obstipácie inak

Firma: #Takeda

Vážená pani doktorka / Vážený pán doktor,

radi by sme vás informovali, že spoločnosť Takeda sa od r. 2020 venuje aj liečbe chronickej obstipácie. V naväznosti na túto diagnózu vás pozývame navštíviť našu stránku s aktuálnym článkom o charakteristike ochorenia, diagnostike a možnosti liečby: https://takeda4health.sk/chronicka-obstipacia. Okrem tejto novinky nájdete na stránke https://takeda4health.sk aj ďalšie informácie a zaujímavosti nielen  z oblasti gastroenterológie.

Viac info

Budúcnosť endoskopie predstavená

Firma: #Ultramed

V súvislosti so stým výročím spoločnosti Olympus, uvádza spoločnosť na trh najnovšiu inováciu endoskopického systému. Systém EVIS X1 podporuje presné vyšetrenia a spoľahlivú diagnózu zavedením nových a jednoducho používateľných technológií, ktoré podporujú spôsoby včasnej detekcie, diagnostiky a liečby gastrointestinálnych ochorení, kolorektálneho karcinómu a bronchiálnych ochorení.

Viac info

Takeda na kongrese ECCO 2020

Firma: #Takeda

Spoločnosť Takeda vás pozýva navštíviť webovú stránku www.takeda4health.sk, kde nájdete zhrňujúci článok zo sympózia spoločnosti Takeda na kongrese ECCO 2020. Článok vás prevedie prezentáciou dvoch popredných odborníkov z oblasti IBD, ktorí sa v nej venovali sekvencii pokročilých terapií v liečbe IBD. Okrem článku nájdete na stránke aj iné zaujímavé informácie nielen z oblasti manažmentu IBD.

Viac info

Poslanie spoločnosti Mylan

V spoločnosti Mylan prijímame záväzok vytvárať nové štandardy v oblasti zdravotnej starostlivosti. V rámci nášho spoločného celosvetového úsilia zabezpečiť siedmim miliardám ľudí prístup k vysokokvalitným liekom:

  • inovujeme s cieľom vyhovieť nenaplneným potrebám,
  • pracujeme na tom, aby boli spoľahlivosť a vynikajúca úroveň služieb pravidlom,
  • robíme to, čo je správne, a nie to, čo je jednoduché,
  • ovplyvňujeme budúcnosť ako zanietení celosvetoví lídri.
Viac info

Prvý jednorázový sterilný duodenoskop EXALT MODEL D

Spoločnosť Boston Scientific sa nepretržite venuje vývoju inovatívnych riešení, ktoré napomáhajú zlepšiť zdravie a skvalitniť život pacienta.

Viac info

Nová úroveň enteroskopií

Firma: #Ultramed

Spoločnosť Olympus robí všetko pre spokojnosť svojich zákazníkov a zároveň hľadá nové inovatívne možnosti, ktoré by posunuli hranicu výkonov na novú úroveň. Pri príležitosti stého výročia prináša nový míľnik v podobe prvého motorizovaného endoskopu na svete.

Viac info

Výmena starej elektrochirurgickej jednotky

Firma: #Ultramed

Spoločnosť Olympus si váži svojich dlhodobých zákazníkov a pri príležitosti jej stých narodenín prináša ponuku výmeny akejkoľvek starej elektrochirurgickej jednotky za najnovšiu vysokofrekvenčnú Olympus ESG-300.

Viac info

Olympus

Firma: #Ultramed

V tomto roku je 100 rokov čo vznikla spoločnosť OLYMPUS, ktorá nepretržite po celý čas jej pôsobnosti poskytuje nové technoloógie, prispieva k výuke a pomoci medicínskym pracovníkov pri vzdelávaní a každodennej práci.

Viac info

Takeda

Firma: #Takeda

Vážená pani doktorka / Vážený pán doktor,
v mene spoločnosti Takeda Pharmaceuticals Slovakia, SGS a Medmark by sme Vás radi informovali o nových AD testoch a pozvali Vás k absolvovaniu e-learning seminára "IBD fórum: Trendy v liečbe pacientov s ulceróznou kolitídou a Crohnovou chorobou", ktorý nájdete na internetovej stránke www.medseminar.sk.

Viac info

BAUSCH Health

Bausch Health Company patrí medzi 15 najväčších firiem na svete vo farmaceutickom odvetví. Bausch Health sa zameriava na zlepšenie životov ľudí pomocou produktov zameraných na starostlivosť o zdravie. Dodržiava záväzky voči pacientom, poskytovateľom zdravotnej starostlivosti, iným zainteresovaným stranám a verejnosti, pretože buduje inovatívnu spoločnosť zameranú na rozvoj globálneho zdravia.

Viac info
Vieme urobiť viac!

POĎAKOVANIE

V mene Slovenskej gastroenterologickej spoločnosti SLS by som rád vyjadril poďakovanie všetkým tým, ktorí Výzvu Vieme urobiť viac v prevencii kolorektálneho karcinómu na Slovensku už podporili. Verím, že spoločne inšpirujeme aj ďalšie inštitúcie či jednotlivcov.

Veľmi si vážime, že Vám táto téma nie je ľahostajná a rozhodli ste sa prispieť spoločne s nami k zmene aktuálneho stavu.

Ďakujeme, že nám pomáhate urobiť viac v boji s rakovinou hrubého čreva, naši pacienti sa na Vás spoliehajú.

S úctou a priateľským pozdravom,

Prof. MUDr. Tibor Hlavatý, PhD.,
vedecký sekretár Slovenskej gastroenterologickej spoločnosti

Viac info »