Sponzorované správy partnerov SGS

IBD pod kontrolou: Aplikácia špeciálne navrhnutá pre potreby IBD pacientov

Firma: #Takeda

Spoločnosť Takeda Pharmaceuticals úspešne ukončila medzinárodný projekt zameraný na vytvorenie jedinečnej digitálnej pomôcky určenej pre pacientov s IBD žijúcich na Slovensku a v Českej republike.

Radi by sme sa poďakovali slovenským IBD odborníkom. Celému projektu predchádzalo mapovanie potrieb pacientov s IBD, ktoré bolo realizované v spolupráci s IBD centrami na Slovensku. Následne sa na vývoji podieľali IT špecialisti, ktorí konzultovali obsahovú, technickú a grafickú stránku s odborníkmi, pacientskymi organizáciami a štátnymi autoritami na Slovensku a v Českej republike.

Viac info

IBD FORUM 2020 virtual

Firma: #Takeda

Dňa 6. novembra 2020 sa uskutočnilo edukačné podujatie IBD FORUM 2020 virtual, ktoré bolo venované dvom vysoko aktuálnym témam: Význam merania terapeutických hladín vedolizumabu v klinickej praxi a použitie Vedolizumabu v 1. línii biologickej liečby IBD.

Viac info

Liečba chronickej obstipácie inak

Firma: #Takeda

Vážená pani doktorka / Vážený pán doktor,

radi by sme vás informovali, že spoločnosť Takeda sa od r. 2020 venuje aj liečbe chronickej obstipácie. V naväznosti na túto diagnózu vás pozývame navštíviť našu stránku s aktuálnym článkom o charakteristike ochorenia, diagnostike a možnosti liečby: https://takeda4health.sk/chronicka-obstipacia. Okrem tejto novinky nájdete na stránke https://takeda4health.sk aj ďalšie informácie a zaujímavosti nielen  z oblasti gastroenterológie.

Viac info

Takeda na kongrese ECCO 2020

Firma: #Takeda

Spoločnosť Takeda vás pozýva navštíviť webovú stránku www.takeda4health.sk, kde nájdete zhrňujúci článok zo sympózia spoločnosti Takeda na kongrese ECCO 2020. Článok vás prevedie prezentáciou dvoch popredných odborníkov z oblasti IBD, ktorí sa v nej venovali sekvencii pokročilých terapií v liečbe IBD. Okrem článku nájdete na stránke aj iné zaujímavé informácie nielen z oblasti manažmentu IBD.

Viac info

Takeda

Firma: #Takeda

Vážená pani doktorka / Vážený pán doktor,
v mene spoločnosti Takeda Pharmaceuticals Slovakia, SGS a Medmark by sme Vás radi informovali o nových AD testoch a pozvali Vás k absolvovaniu e-learning seminára "IBD fórum: Trendy v liečbe pacientov s ulceróznou kolitídou a Crohnovou chorobou", ktorý nájdete na internetovej stránke www.medseminar.sk.

Viac info
Vieme urobiť viac!

POĎAKOVANIE

V mene Slovenskej gastroenterologickej spoločnosti SLS by som rád vyjadril poďakovanie všetkým tým, ktorí Výzvu Vieme urobiť viac v prevencii kolorektálneho karcinómu na Slovensku už podporili. Verím, že spoločne inšpirujeme aj ďalšie inštitúcie či jednotlivcov.

Veľmi si vážime, že Vám táto téma nie je ľahostajná a rozhodli ste sa prispieť spoločne s nami k zmene aktuálneho stavu.

Ďakujeme, že nám pomáhate urobiť viac v boji s rakovinou hrubého čreva, naši pacienti sa na Vás spoliehajú.

S úctou a priateľským pozdravom,

Prof. MUDr. Tibor Hlavatý, PhD.,
vedecký sekretár Slovenskej gastroenterologickej spoločnosti

Viac info »

Najbližšie podujatia

48. MÁJOVÉ HEPATOLOGICKÉ DNI
18.05.2021 - 21.05.2021
WEBINAR IBS
19.05.2021 - 19.05.2021
UEG Week Virtual 2021
03.10.2021 - 06.10.2021
II. Martinský endoskop
18.11.2021 - 19.11.2021
GASTRO 2020 Prague
09.12.2021 - 12.12.2021